Його слова цитує "Главком" з посиланням на "Брутальний футбол."

Дивіться також: Олексій Михайличенко може повернутися в "Динамо": названа посада для колишнього тренера клубу

"Суркіс не дуже розуміє, в чому проблема. Він взагалі не розуміє, чому люди незадоволені. Він готовий проковтнути все, що Мірча Луческу говорив до цього. Схоже, що він не розглядав інших кандидатур. Виглядає, що Ігор Михайлович вважає клуб своєю іграшкою. Вважає, що може грати з нею, як захоче, а всі люди, що ходять на стадіон, просто спостерігачі. Прикро, що так, але, схоже, саме це він мав на увазі", – сказав Декстер.

Ми не залишимо це просто так. Вчора дзвонили люди з усієї України і не тільки України. Кажуть, що у них всередині все обірвалося, вони не знають, як далі вболівати за цей клуб при такому головному тренері. Потрібно розуміти, що проблема не в тренері, а в людях, які його призначили. У нас шок. Ми до кінця вірили, що це якийсь тролінг, жарт, невдалий пранк.

Звільнення Михайличенка та призначення Луческу: коротко

  • 20 липня 2020 року керівники "Динамо" звільнили Олексія Михайличенка з посади головного тренера "Динамо". Разом з ним звільнили й весь тренерський штаб.
  • "Динамо" під керівництвом Михайличенка виграло Кубок України та посіло друге місце в чемпіонаті. Хоча в останньому турі поступилося "Колосу" і могло опуститися на третє місце, що залишило б команду без права зіграти у кваліфікації Ліги чемпіонів.
  • 23 липня головним тренером "Динамо" було призначено Мірчу Луческу. Румунський тренер протягом 12 років очолював головного конкурента "Динамо" в Україні – донецький "Шахтар". Це призначення викликало шквал критики.