Київське "Динамо" офіційно не повідомляло про повернення Олексія Михайличенка на посаду спортивного директора, однак на сайті в розділі менеджмент з'явилося оновлення.

До слова: Супрун підтримала фанатів "Динамо" та виступила проти Суркісів

Посаду знову займає Олексій Михайличенко, хоча ще кілька днів тому його прізвище було відсутнє в цьому списку.

Президент "Динамо" Ігор Суркіс говорив, що Олексію Михайличенку було запропоновано повернутися на колишню посаду спортивного директора. Як бачимо, він відповів згодою.

Звільнення Михайличенка та призначення Луческу: коротко

  • Олексій Михайличенко працював на посаді спортивного директора "Динамо" з жовтня 2010 року. лише в сезоні 2012/13 він працював в "Динамо" помічником головного тренера Олега Блохіна, допоки тренерський штаб не відправили у відставку. Тоді він знову повернувся на посаду спортивного директора "Динамо".
  • Вдруге головним тренером "Динамо" Олексій Михайличенко був призначений 15 серпня 2019 року. Він замінив на цій посаді Олександра Хацкевича.
  • 20 липня 2020 року керівники "Динамо" звільнили Олексія Михайличенка з посади головного тренера "Динамо". Разом з ним звільнили й весь тренерський штаб.
  • "Динамо" під керівництвом Михайличенка виграло Кубок України та посіло друге місце в чемпіонаті. Хоча в останньому турі поступилося "Колосу" і могло опуститися на третє місце, що залишило б команду без права зіграти у кваліфікації Ліги чемпіонів.
  • 23 липня головним тренером "Динамо" було призначено Мірчу Луческу. Румунський тренер протягом 12 років очолював головного конкурента "Динамо" в Україні – донецький "Шахтар". Це призначення викликало шквал критики.