Впевнений старт Логінова

Гонка переслідування відбувалася за результатами спринту. Першим у сніжному персьюті стартував росіянин Олександр Логінов з перевагою у 7 секунд над Емільєном Жакленом.

Варте уваги Збірна України з біатлону завоювала першу медаль на етапах Кубка світу

Уже після першої стрільби Логінов завдяки чистій стрільбі майже на 30 секунд випереджав норвежців Стурлу Легрейда й Тар'єй Бьо. Жаклену через промах довелося пробігти штрафне коло.

Вдалим перший вогневий рубіж був для українців Богдана Цимбала й Антона Дудченка – обидва відпрацювати чисто й трималися у топ-25. Натомість Дмитро Підручний схибив двічі.

Логінов ідеально відпрацював і на другій стрільбі лежачи та збільшив свою перевагу над переслідувачами. Тепер переслідувачем Логінова був його земляк Антон Бабіков з відставанням у 50 секунд.

Потужний виступ українців

Друга стрільба лежачи знову була вдалою для Цимбала, який підійнявся у топ-15. Натомість Дудченко "спіймав" штрафне коло. Ідеально та швидко цього разу стріляв Підручний і вийшов на 41-у сходинку.

Варте уваги Чому в Україні помирає біатлон та шанси на Олімпіаду: ексклюзив з Богданом Цимбалом

На екваторі гонки погода погіршилася: біатлоністам довелося бігти попри шквал вітру. На третій стрільбі Логінов допустив перший промах і мав проблеми з гвинтівкою. Попри це росіянин зберіг лідерство. Тепер його знову переслідував Жаклен, програючи пів хвилини.

Свій перший промах допустив і Цимбал: після третьої стрільби Богдан вийшов на дистанцію 21-м. Водночас Антон Дудченко "відбарабанив" чисто й повернувся у топ-25. Підручний "заробив" ще 3 штрафні кола.

Сенсаційна розв'язка гонки

Перед вирішальною стрільбою Логінов ходом здобув собі перевагу в 50 секунд над Жакленом. Але росіянин подарував інтригу, зробивши три промахи!

Помилками Логінова скористалися француз Кантен Фійон-Має, який стартував 9-м, і швед Себастьян Самуельссон. Саме вони й повели боротьбу за перемогу, яку вирвав Фійон-Має.

У боротьбі за "бронзу" Логінов програв норвежцям. Тар'єй Бьо посів третє місце, а четвертим фінішував Легрейд.

На останній стрільбі по промаху допустили Дудченко та Підручний, коли Цимбал втретє подолав вогневий рубіж без помилок. Богдан та Антон фінішували у топ-30. Підручному вдалося прорватися у залікову зону.