Чоловічий спринт мав відбутися ще 6-го січня, однак через погану погоду гонку перенесли на п'ятницю. На православне Різдво в Обергофі погода була не краща – сильна завірюха.

Не пропустіть Онлайн-трансляція Кубка світу з біатлону 2021/2022

За такої погоди на перший план вийшла влучність на стрільбі: біатлоністам доводилося боротися не тільки з нервами, але й сильними поривами вітру.

Перемога Логінова

Найкраще до складних умов пристосувався росіянин Олександр Логінов. Він з одним промахом виграв спринтерську гонку.

Два штрафні кола подолав Емільєн Жаклен. Француз програв Логінову понад 6 секунд та посів друге місце.

15 секунд Логінову на фініші програв Стурла Легрейд. Норвежець з одним штрафним колом посів третю сходинку.

Вдалий виступ Богдана Цимбала

В Обергофі нарешті повернувся основний склад збірної України, який пропускав етап в Ансі. На жаль, українці знову не зачепилися за потрапляння у топ-10.

Найкраще спринт подолав Богдан Цимбал: з одним промахом він посів 19-у сходинку. Це другий найкращий результат у кар'єрі українця.

У минулому сезоні він посідав 18-у позицію в гонці переслідування у Поклюці.

Варте уваги Чому в Україні помирає біатлон та шанси на Олімпіаду: ексклюзив з Богданом Цимбалом

Решта українських біатлоністів через проблеми зі стрільбою не пробилася у топ-20. Окрім Цимбала, у топ-60 ще двоє українців – Антон Дудченко та Дмитро Підручний.

Завдяки своєму результату вони пробилися у гонку переслідування, яка відбудеться 9-го січня.