Наші захисники побачать бій наживо

Спершу Олександр Усик купив права на трансляцію реваншу проти Ентоні Джошуа. Тепер кожен українець безкоштовно зможе переглянути поєдинок за участю улюбленого боксера.

Цікаво дізнатись Він зараз на своїй хвилі, – Уайлдер зробив прогноз на реванш Усик – Джошуа

Запам'ятався Олександр ще одним моментом. Боксер попросив свою команду організувати приліт у Саудівську Аравію для десяти українських військових, з якими познайомився у госпіталі. Попри усі скандальні моменти, які були в Усика раніше, він ще раз довів, що його серце розфарбоване у синьо-жовтих патріотичних кольорах.

Нагадаємо, що за словами промоутера українця Олександра Красюка, саме зустріч з нашими захисниками стала вирішальною у рішенні Усика покинути країну заради поєдинку. Українські бійці переконали боксера повертатись на ринг, щоб принести країні перемогу на спортивному фронті.

Відзначимо, що до від'їзду за кордон Усик був у територіальній обороні Київської області, а його будинок у Ворзелі захоплювали окупанти.

Усик прагне захистити чемпіонські титули

  • 20 серпня Джошуа вийде на ринг, щоб спробувати повернути втрачені пояси, якими з вересня 2021 року володіє Усик.
  • Олександр підходить до цього реваншу з більшою вагою. У порівнянні з першою зустріччю українець набрав 15 кілограмів, які зробили його ще сильнішим.
  • Британський боксер не перестає говорити про нокаут для українця та його успіх у реванші.
  • Другий двобій між Усиком та Джошуа відбудеться вже у Джидді, Саудівська Аравія.
  • Також під час реваншу боксер із України спробує зібрати кошти для ЗСУ.