Щоб продемонструвати свою національну ідентичність, вони одягнулися у синьо-жовте вбрання. Окрім того, вболівальниці заквітчалися синьо-жовтими віночками.

Зауважте Попов не зіграє за збірну України з Австрією на Євро-2020: причина

Українські шанувальники гуляють вулицями міста, роблять світлини, спілкуються, жартують та обіймаються. Люди бажають збірній Україні з футболу успіху та вірять у її перемогу.

Українські вболівальники на стадіоні / Фото Яреми Духа

Українці влаштували марш

Волонтер та громадський діяч Роман Сініцин розповів, що "перші українські вболівальники до Бухареста приїхали ще перед матчем із Північною Македонією".

Багато залишилося "чекати" в Румунії чи Болгарії на морі,
– розповів Сініцин.

Наразі у Бухаресті перебувають шанувальники обох збірних: України та Австрії.

Водночас українських вболівальників у місті суттєво більше. За декілька годин до матчу вони пройшлися маршем від центру міста до стадіону. Дорогою люди вигукували: "У-кра-ї-на!", "Слава Україні! Героям слава!" та "Путін х**ло".

Українські шанувальники у Бухаресті / Фото Яреми Духа

Футбольну атмосферу українські вболівальники створили ще у літаку, який летів до Бухареста. Прямісінько під час польоту вони заспівали "Червону руту" та Гімн України.

Матч Україна – Австрія: головне

  • Вирішальний матч у групі С збірна України з футболу зіграє проти Австрії 21 червня 2021. Із заявкою на гру тренерський штаб української сторони вже визначився. На поле не вийдуть Олександр Зубков та Денис Попов, які отримали травми.
  • Гра розпочнеться о 19:00 на "Національному стадіоні" у Бухаресті.
  • Головний арбітр поєдинку – Джюнейт Чакір.
  • Щоб зіграти в 1/8 фіналу проти Італії, під час матчу проти Австрії Україні достатньо зіграти у нічию. Якщо ж збірна України з футболу програє, вона ризикує покинути Євро-2020.