Зрада не вдалася

В аеропорту зібралися тисячі українців з національною символікою, щоб привітати команду. Колишній спортивний журналіст та ексдепутат Ігор Мірошниченко вирішив розігнати "зраду" у соцмережах.

Дивіться також Ми відчували вашу підтримку, – Шевченко звернувся до вболівальників після повернення до України

Мірошниченко вважає, що для зустрічі збірної нібито привезли організовану групу людей. При цьому він написав, що людям буцімто ще й заплатили за це. Втім, ніяких аргументів Мірошниченко не навів.

"Свободівець" додав, що людям роздали нові українські прапори. Однак, за словами Мірошниченка, прапорів виявилося більше, аніж прапороносців.

  • Варто сказати, що Українська асоціація футболу (УАФ) організовано роздавала прапори перед матчами збірної України на Євро-2020. Це звичайна практика перед подіями, пов'язаними з українською збірною.

Мірошниченко підступно вирішив зіграти на почуттях українців. Він стверджує нібито українські прапори викинули на сміття.

А насправді прапори після зустрічі зняли із флагштоків, щоб скласти для транспортування.

Коротко про гру футбольної збірної на Євро-2020

  • Українська збірна з футболу вперше в історії потрапила до вісімки найкращих команд Європи. Команда героїчно подолала 1/8 фіналу після перемоги над Швецією.
  • Водночас на шляху до 1/4 фіналу команду України зупинила збірна Англії.
  • Головний наставник збірної України Андрій Шевченко подякував збірній за роботу та вболівальникам за підтримку.