Хто кого проігнорував

Зокрема, раніше повідомлялося, що на бій у Лас-Вегасі завітав Василь Ломаченко. Боксер навіть встиг прокоментувати поєдинок за участі Сауля Альвареса та Геннадія Головкіна, пише 24 канал.

До теми Ломаченка побачили на титульному поєдинку Альварес – Головкін

Українець поділився враженнями від поєдинку та навіть дав поради боксерам.

Та окрім Ломаченка у Лас-Вегас завітали й інші зірки українського боксу. Ексчемпіон світу у напівважкій вазі Олександр Гвоздик за боєм у Лас-Вегасі спостерігав у компанії Сергія Дерев'янченка. Після поєдинку вони навіть поділилися спільними фото у соцмережах, однак на них не було Василя.

Багато років українські боксери перебували в дружніх відносинах, публікували спільні фото, проте, в недавньому нещодавно Гвоздик заявив про те, що спілкування з Ломаченко припинилося.


Українські боксери завітали у Лас-Вегас / Фото з інстаграму Станіслава Бостана

Неоднозначна позиція Ломаченка

  • Після 24 лютого Василь Ломаченко вступив до територіальної оборони рідного Білгород-Дністровського. Український боксер відмовився від поєдинку з Джорджем Камбососом-молодшим.
  • Відомі спортивні діячі неодноразово повідомляли про те, що Василь перебуває в лавах ЗСУ. Однак чомусь Ломаченко не висловлювався про російську агресію.
  • Боксер вперше прокоментував повномасштабну війну на території України лише на 6-й місяці війни. До цього він зберігав своє мовчання та публікував у мережі неоднозначні дописи.
  • Також Ломаченко попав під шквал критики через інтерв'ю зі скандальним митрополитом Запорізьким та Мелітопольським Лукою, яке той дав 30 березня російській службі ВВС.