"Хтось вбачає повагу до України"

Ігор Цвєтов став автором ювілейної для України 50-ї нагороди на Паралімпіаді у Токіо. Легкоатлет здобув "срібло" у бігу на дистанції 100 метрів у класі T35. Українець на фініші поступився лише представнику Паралімпійського комітету Росії Дмитрію Сафронову.

До теми У Росії "підгоріло" через відмову українця фотографуватися з росіянами на Паралімпіаді

Третім став теж легкоатлет ПКР Артем Калашян. Цвєтов завершив забіг з найкращим особистим результатом – 11.47. Після церемонії нагородження легкоатлет став національним героєм.

Спортсмен коротко прокоментував свій вчинок, який викликав море компліментів у його сторону.

Хтось вбачає в цьому неповагу до конкурентів. А хтось вбачає повагу до України. Кожному своє…З Україною в серці,
– написав Ігор Цвєтов.

Що сталось на церемонії нагородження

Спортсмени повинні були зробити традиційне фото призерів на першій сходинці п'єдесталу.. Представники ПКР запропонували 27-річному Цвєтову зробити спільне фото. Однак український бігун категорично відмовився.

Росіяни зробили спільне фото разом на найвищій сходинці подіуму, а Ігор залишився стояти на своєму другому місці.

Цвєтов відмовився від фото з росіянами / Фото suspilne.media

• Для Цвєтова ця медаль стала першою у Токіо. Попереду в українця ще забіг на дистанції 200 метрів.
  • Ця паралімпійська нагорода стала третьою у кар'єрі легкоатлета. До цього Ігор двічі підіймався на найвищу сходинку п'єдесталу у Ріо-2016.