Українець Швед оформив переможний асист за Мехелен

30 січня 2022, 23:20

Мехелен 30 січня зіграв на виїзді проти Стандарта у чемпіонаті Бельгії. Мар'ян Швед відзначився гольовим асистом у складі гостей.

Українець долучився до перемоги

Мар'ян Швед отримав місце у стартовому складі Мехелена та віддячив тренеру результативною дією на футбольному полі. Правий вінгер взяв участь у першому голі гостей, віддавши асист на Мрабті. Сталось це на початку другого тайму.

Варте уваги Гол українця Фаворова зіпсував дебют Лєднєва в Угорщині

Перша частина гри завершилась мінімальною перевагою у рахунку Стандарта (1:0). Здавалось, що матч закінчиться мировою, але гол на 90-й хвилині від Сторма приніс Мехелену перемогу 1:2.

Швед провів на полі усі 90 хвилин. Для Мар'яна цей поєдинок став 20-м у сезоні-2021/2022. За зіграний час футболіст забив 2 голи та зробив таку ж кількість асистів.

• Клуб українця зберіг за собою 7-му сходинку у таблиці, маючи у своєму активі тепер 36 очок.
  • Стандарт із 28 пунктами йде нижче у таблиці – 12-те місце.