Переможний гол українця

В угорському чемпіонаті відбулось чергове українське дербі. Іван Петряк, Євген Макаренко та Богдан Лєднєв, який дебютував у місцевій лізі, вийшли у стартовому складі Фехервара. А от по інший бік футбольного поля у старті Академії Пушкаша вийшов Артем Фаворов.

Оце так Яремчук не зміг виграти перший трофей: Бенфіка програла у фіналі Кубка Португалії – відеоогляд

Якраз він став автором єдиного та переможного м'яча у ворота Фехервара. Рахунок у матчі був відкритий на 65-й хвилині.

Українські футболісти покинули поле ще до фінального свистка. Лише Макаренко відіграв усі 90 хвилин. У підсумку – 1:0 мінімальна перемога Академії Пушкаша.

В українців цей поєдинок викликає двоякі відчуття. Адже гол забив Фаворов, але він зіпсував дебют Лєднєва у новій команді.

• Академія Пушкаша з двома очками відриву від Ференцвароша лідирує у турнірній таблиці.
  • Фехервар замикає четвірку найкращих команд сезону, у його активі 29 пунктів.