Менеджер: Усик не надто стурбований подіями в Україні

Клімас запевнив, що реванш точно не відбудеться в Україні. За його словами, місцем проведення реваншу може бути Саудівська Аравія або Велика Британія.

Варте уваги Цигани його захопили, – Усик обіцяє відібрати титул WBC у Ф'юрі: кумедне відео

Ми ще не визначись із місцем проведення реваншу. Власне, головне питання у фінансах. Можливо, це буде Саудівська Аравія наприкінці травня, про що говорить Едді Хірн, або Велика Британія. Я гадаю, що Україна сьогодні не обговорюється,
– сказав менеджер українського боксера.

Також Клімас зазначив, що Усик не надто стурбований подіями в Україні. Боксер зосереджений на своїй справі, переконує фахівець. До того ж він пригадав дебют українця у футболі.

"Ніщо не може відвернути Усика. У якій би ситуації він не опинився, Олександр знайде позитив. Тому я не думаю, що він надто стурбований подіями в Україні. Усик зосереджений у своїй справі. Він нещодавно був у Туреччині та зіграв у футбол за один з українських професійних футбольних клубів. Він дуже добре себе показав", – розповів Клімас.

Усик – Джошуа: головне про реванш

  • Перша зустріч боксерів відбулася 25 вересня 2021-го року, де Усик сенсаційно переміг британця. Після поразки Джошуа заявив про реванш з Олександром.
  • У контракті на перший поєдинок реванш був передбачений тільки для Ентоні.
  • Раніше зазначалося, що бій може відбутися у квітні 2022 року, проте дату бою досі не оголосили.
  • За попередньою інформацією, бій відбудеться наприкінці весни або в перший тиждень літа.