Україна зуміла вийти у півфінал Євро-2023, обігравши у чвертьфіналі збірну Франції з рахунком 3:1. Окрім виходу в півфінал, наша команда також отримала і путівку на Олімпіаду-2024 в Парижі.

Дивіться також Збірна України з футболу вийшла на Олімпіаду-2024: формат турніру, суперники та дати матчів

Тепер у півфіналі молодіжна збірна України зіграє проти Іспанії. З цією командою наші футболісти вже зустрілися на Євро-2023 – у третьому турі групового етапу. Тоді матч закінчився в бойову нічию 2:2, а іспанцям вдалося уникнути поразки лиш завдяки голу на останній хвилині зустрічі.

Ексклюзивний транслятор молодіжного чемпіонату Європи з футболу 2023 на території України – Суспільне Спорт. Тож матч Україна – Іспанія наживо покажуть на місцевих телеканалах Суспільного, а також на Youtube-каналі Суспільне Спорт. Також буде доступна трансляція на Радіо Промінь.

Відеотрансляція матчу Україна – Іспанія на Євро-2023 буде доступна на сайті 24 Каналу в плеєрі нижче. Початок – за 30 хвилин до старту матчу.