Збірна України здобула вольову перемогу над Ісландією (2:1) та вийшла на Євро-2024. Неймовірний за драматургією поєдинок тримав у напрузі українських уболівальників до фінального свистка.

Реакція Мудрика на вихід України на Євро-2024

Михайло Мудрик відіграв весь матч та на 84-й хвилині забив переможний гол. 23-річний футболіст вважає цей м'яч найважливішим у кар'єрі.

Після поєдинку Мудрик з притаминним йому гумором відреагував на перемогу "синьо-жовтих", а також опублікував світлини з матчу.

Вчора зібралися з хлопцями в футбол побігати, а потім вийшли на Євро,
– написав Мудрик в інстаграмі.

Фото з матчу Україна – Ісландія / instagram.com/mmudryk10

Мудрик в збірній України

• Нагадаємо, що Михайло Мудрик дебютував у головній команді країни 1 червня 2022 року у матчі проти Шотландії (3:1). Тоді Олександр Петраков випустив вінгер на 72-й хвилині зустрічі замість Віктора Циганкова.
  • Наразі гравець Челсі зіграв 18 матчів за "синьо-жовтих", у яких забив два голи. Михайло брав участь у поєдинках Ліги націй, відбору Євро-2024 та квалифікації ЧЄ-2022.
  • Для Мудрика поїздка на континентальну першість стане першої в кар'єрі. Торік уродженець Краснограда став бронзовим призером молодіжного Євро-2023.