Вже в середині першого тайму "синьо-жовті" опинилися в ролі наздоганяючих. Форвард Дженоа Альберт Гудмундссон засмутив Андрія Луніна та українських уболівальників, пише 24 Канал.

Футболісти збірної України відновили паритет на початку другого тайму. Індивідуальний прохід правим флангом Віктор Циганков завершив блискучим ударом у лівий кут воріт.

Українці володіли ігровою ініціативою, але ісландці відповідали гострими випадами. Під час однієї з атак майстерність Луніна врятувала Україну від неприємностей.

На 84-й хвилині матчу команда Реброва вийшла вперед. Судаков віддав пас на вільного від опіки Мудрика. Вінгер Челсі в один дотик більярдним ударом точно пробив у лівий нижній кут воріт.

Відео голу Мудрика

Саме цей гол Мудрика вирішив долю поєдинку. Збірна України перемогла Ісландію з рахунком 2:1 та вийшла на Євро-2024.