У фінальному матчі кваліфікації Євро-2024 збірна України у Вроцлаві зустрічається з Ісландією. Суперники розігрують путівку на континентальну першість, пише 24 канал.

У дебюті першого тайму суперники обмінялися небезпечними моментами. У "синьо-жовтих" гарні нагоди змарнували Яремчук та Миколенко.

А от футболісти збірної Ісландії свій шанс на 30-й хвилині використали. Одноклубник Руслана Маліновського Альберт Гудмундссон накрутив захисників та пробив Андрія Луніна. Воротар мадридського Реала не зміг врятувати команду.

Відео голу Гудмундссона

Нагадаємо, що у півфінальному матчі проти Ізраїлю (4:1) форвард Дженоа Альберт Гудмундссон став автором хет-трика. Завдяки його результативній грі Ісландія потрапила у фінал плей-оф.