Тімановська: Прийняла рішення залишитися у Польщі

Тімановська розповіла, що не планувала змінювати спортивне громадянство, однак до цього призвела ситуація у Білорусі. За її словами, це займе 3 роки, але вона проситиме, щоб процес пришвидшили.

До теми Тімановську намагаються заманити назад у Білорусь: що відповіла спортсменка

"Ми зараз будемо намагатися змінити спортивне громадянство, щоб я могла виступати за збірну Польщі. Умови зміни спортивного громадянства – це карантин, який зазвичай триває три роки. Але ми будемо просити, щоб для мене його скоротили, тому що досить неоднозначна ситуація. Ми не планували міняти спортивне громадянство, але так склалася ситуація, це вимушений захід. Прийняла рішення залишитися у Польщі і виступати за збірну Польщі", – розповіла Тімановська.

До речі Білорусь заборонила своїм спортсменам виїжджати на турніри за кордон, – ЗМІ

Тімановська зазначила, що повернеться у Білорусь, коли буде впевнена, що для неї там безпечно. Вона додала, що попри зміну спортивного громадянства Білорусь залишиться її домівкою.

"Навіть якщо я буду виступати за збірну Польщі, це ніяк не завадить мені приїхати додому до батьків, зустрітися з ними, з'їздити в улюблені місця в Мінську. Якщо я зміню спортивне громадянство, то буду представляти Польщу, але Білорусь – це все одно мій дім, я буду повертатися туди знову і знову", – резюмувала Тімановська.