Спортсменів позбавлять фінансування

Про це повідомляється у листуванні білоруського легкоатлета Андрія Кравченка. У своєму інстаграмі срібний призер Ігор у Пекіні опублікував скриншот повідомлення.

До слова Боялась, що буде як з Протасевичем, а літак посадять у Росії, – Тімановська про виліт з Японії

У розмові з невідомим співрозмовником йдеться, що заборона поширюється навіть на виїзди за кошти самих спортсменів. Наказ стосується всіх видів спорту. За порушення погрожують звільненням.

Видання news.zerkalo.io з посиланням на ЗМІ інформує, що відомство розпорядилося вилучити фінансування участі спортсменів у комерційних змаганнях, а також фінансування навчально-тренувальних зборів перед ними за бюджетні кошти.

Разом з тим, офіційної інформації від Міністерства спорту Білорусі поки не було.

Текст публікації Кравченка та скриншот

Спасибі людям за інформацію! Як ми бачимо "Хата з Краю" – вже не працює! Залишилося тільки повідець з нашийником повісити на шию і рот пластиром заклеїти! Спортсмени, які терпіли заради спорту, змагань... Тепер за ваше мовчання доведеться розплачуватися. Але що далі, то цікавіше спостерігати! Можливо наступним кроком буде нашийник з gps.


Скриншот

  • Зауважимо, що на Олімпійських іграх у Токіо спалахнув скандал через Білорусь. Спортсменка з Білорусі Христина Тімановська заявила, що її намагалися силоміць повернути додому.
  • Спортсменка переконана, що в Білорусі її кинуть за ґрати, через що вона відмовилася повертатися.
  • Тімановську вже звільнили з олімпійської збірної Білорусі. Наразі спортсменка перебуває у Польщі.