Вдало вийшов із заміни

14 червня "синьо-жовті" розписали мирову з Ірландією у домашньому матчі, який приймав польський Лодзь. Гості першими розмочили нулі на табло. Натан Коллінз пройшов декількох українців, увірвався до воріт Різника та пробив повз голкіпера, пише 24 канал.

Варто прочитати Не буде жодних нових імен, – Петраков про в'ялу нічию з Ірландією у Лізі націй

На перерву збірні пішли якраз за мінімальною перевагою у рахунку ірландців – 0:1. По перерві українські футболісти включились та зрівняли цифри на табло. Андрій Ярмоленко віддав на вільного Артема Довбика. Нападнику Дніпра-1 нічого не залишалось, як забити вже у порожні ворота.

На жаль, команді Олександра Петракова не вдалось оформити третю перемогу до ряду. Нічия – 1:1. Цікаво, що найкращим у складі України став гравець, який вийшов на заміну. Найбільшу оцінку отримав Михайло Мудрик, який на 28-й хвилині замінив травмованого Руслана Маліновського. Вінгер Шахтаря класно увійшов у гру та був одним із найактивніших серед футболістів у синій футболці – 7.3.

Автор єдиного голу нашої збірної Довбик отримав оцінку 7.2.

Одним із найгірших у складі України став Олександр Зінченко – 6.1. Нижче лише у Данила Сікана, який вийшов із заміни – 6.0.

Найкращим футболістом матчу став захисник Ірландії, який забив гол, Натан Коллінз – 8.6.

Україна – Ірландія: оцінки гравців за матч / Скриншот із WhoScored

• Україна закінчила першу частину сезону у Лізі націй-2022/2023 у статусі лідера групи. За три тури "синьо-жовті" здобули 7 очок – дві перемоги та одна мирова.