Клімас: Ми навіть поїдемо туди готуватись

Егіс Клімас, менеджер Василя Ломаченка, розповів про перемовини з командою Джорджа Камбососа. Промоутерська компанія Top Rank вже зробила пропозицію промоутеру австралійця, який вже повідомить про неї абсолютного чемпіона світу.

До теми Камбосос звернувся до Ломаченка щодо чемпіонського бою

Український боксер готовий на усе заради омріяного титульного бою, щоб поборотись за втрачені титули. кщо сторони вдарять по руках, то Василь готовий полетіти в Австралію, щоб провести там підготовку до бою.

Ми навіть поїдемо туди готуватись. Я говорив про це Top Rank та людям Камбососа. Ломаченко не живе у Штатах. Він приїжджає до США для підготовки до бою. Якщо бій буде в Австралії, ми поїдемо готуватися в Австралію за два місяці. Навіть якщо країну буде закрито, ми вже будемо там,
– заявив Клімас.

Якщо перемовини між командами Ломаченка та Камбососа проваляться, то майбутнім суперником Джорджа може стати Девін Хейні.

Ломаченко може стати наступним суперником Камбососа

  • Австралійський боксер включив Ломаченка у список потенційних суперників та пообіцяв дати шанс. Сталось це після успішного бою Василя з ганцем Річардом Коммі.
  • Абсолютний чемпіон світу у легкій вазі хоче провести наступний поєдинок на очах рідних фанатів. Ломаченко теж не проти приїхати у рідну домівку Камбососа заради зустрічі. Василь готовий піти на поступки.
  • Джордж вже навіть звернувся до українця, щоб той поворушив Боба Арума робити серйозну пропозицію щодо бою.