Перший матч у Бразилії для Тайсона

33-річний Тайсон вперше одягнув футболку Інтернасьонал в офіційному матчі. Бразилець вийшов у стартовому складі команди.

Дивіться також Шахтар показав нове фото "Донбас Арени", розчуливши вболівальників: фото

Бразилець не лише отримав право зіграти зі стартових хвилин, а й вивів команду на футбольне поле у статусі капітана. Лівий вінгер зіграв 72 хвилини та був замінений на Каю.

За зіграний час бразилець не відзначився результативними діями, але його одноклубники виклались на усі 100%. Перший тайм завершився з мінімальним рахунком на користь Інтернасьоналу 1:0. А вже по перерві клуб Тайсона наколотив у ворота Олімпії аж 5 голів. Суперник зумів відповісти лише одним м'ячем.

У підсумку – 6:1 перемога Інтернасьонала. Після 3-х зустрічей клуб Тайсона йде на першому місці у групі, у його активі 6 очок.

Відхід Тайсона з Шахтаря

• Футболіст 16 квітня повернувся у рідний клуб із донецького Шахтаря. Його контракт розрахований до кінця червня 2023 року. В Україні за "гірників" бразилець провів 299 матчів у всіх турнірах, забивши 55 голів.
  • Тайсон – єдиний бразилець, якому вдалося увійти до топ-20 футболістів в історії донецького клубу за кількістю матчів. Від осені 2017 року Тайсон протягом двох років був капітаном команди.
  • Вінгер зворушливо попрощався з українськими прихильниками та заявив, що буде любити Україну вічно. Після відходу з Шахтаря гравець не стримував сліз, але пообіцяв далі вболівати за донеччан.