Переможцем першої особистої гонки ЧС-2023 серед чоловіків став нестримний Йоганнес Бьо, який випередив у спринті свого старшого брата Тар'єя Бьо. Старший із зіркових братів тепло привітав Дмитра Підручного з чудовим виступом у в Обергофі, інформує 24 канал.

До теми "Величезний респект Підручному": призер ЧС-2023 з Норвегії відзначив 5-те місце українця

Тар'єй Бьо: Вони – частина нашої команди та ми підтримуємо їх

Бьо-старший щиро прокоментував публікацію Підручного, який назвав цей день божевільним. Дмитро дуже радий бути у квітах у такій компанії – один серед п'яти норвежців.

Ласкаво просимо у команду,
– написав Тар'єй.

Також Бьо-старший на пресконференції поділився враженнями від біатлоністів, які потрапили у топ-6 спринту на ЧС-2023. Тар'єй відзначив, що українські біатлоністи є частиною їх норвезької команди. Бьо вкотре запевнив, що їх серця та голоси на стороні України.

Особливий день – ми з Йоганнесом перший та другий, третє, четверте та шосте місця також за норвежцями, українець – п'ятий. Якби я обирав шістьох біатлоністів – це була б ідеальна історія, щоб ділитись нею зі світом: ми разом, вони – частина нашої команди та ми підтримуємо їх,
– сказав Бьо-старший.

Відзначимо, що Підручний лише напередодні ЧС-2023 переніс операцію на розірваному меніску. Дмитро встиг відновитись до змагань та вже у своїй першій особистій гонці в Обергофі заїхав у квіткову церемонію.

Норвежці продовжують підтримувати суперників із України. Скандинави разом із українцями виступають проти повернення росіян до міжнародних змагань. Серед тих, хто виступає проти Росії, є й Тар'єй Бьо.