Чемпіонат світу з біатлону набирає обертів. У суботу, 11 лютого, програму змагань продовжила чоловіча спринтерська гонку, пише 24 канал.

Збірна України виступила в гонці в наступному складі: Антон Дудченко, Дмитро Підручний, Артем Прима та Богдан Цимбал. Варто відзначити, що спринт проходив за доволі сильного вітру і туману, які ускладнювали завдання спортсменам.

Неймовірна гонка Підручного

Першим з українців розпочав гонку Антон Дудченко. Наш біатлоніст допустив лише один промах на дистанції, але поступався ходом лідерам гонки. У підсумку Антон зайняв 21 місце.

Особливі сподівання українські вболівальники пов'язували з виступом Дмитра Підручного. Для 31-річного спортсмена це був лише другий особистий старт у сезоні. Дмитро закрив усі мішені на вогневих рубежах і завершив гонку з відставанням 53,4 секунди від лідера гонки. На промішному фініші капітан збірної України навіть перебував у трійці найкращих. Проте української біатлоністу вдалося втриматися в топ-5.

Артем Прима та Богдан Цимбал фінішували на 44 та 29 місцях відповідно. Варто окремо відмітити виступ Цимбала, який забезпечив місце у топ-30.

А чемпіоном світу в чоловічому спринті став норвежець Йоганнес Бьо. Срібло та бронза теж дісталася представникам Норвегії – Тар'єй Бьо та Штурла Легрейду.