Переможцем першої особистої гонки ЧС-2023 серед чоловіків став Йоганнес Бьо. Срібним призером став його старший брат Тар'єй Бьо. Трійку призерів замкнув ще один норвезький біатлоніст та друг України Стурла Легрейд.

Варто дізнатись Підручний проти норвежців: хто з українських біатлоністів виступить у персьюті на ЧС-2023

Легрейд: І тільки Україна могла завадити нам зайняти 5 перших місць

Лише Дмитру Підручному вдалось перервати норвезьку гегемонію. Українець з чистою стрільбою фінішував п'ятим та потрапив у квіткову церемонію. Український біатлоніст розташувався між ще двома норвежцями – Йоганнесом Дале (четверте місце) та Ветле С'ястадом Крістіансеном (шоста позиція).

Після церемонії нагородження своїми емоціями поділився бронзовий призер спринту в Обергофі Легрейд. Стурла назвав цей день нереальним для своєї збірної та відзначив п'яте місце Підручного.

Так! Перша спринтерська медаль! А який день для команди Норвегії. Це нереально! І тільки Україна могла завадити нам зайняти 5 перших місць. Величезний респект Дмитру Підручному,
– написав Легрейд.

Додамо, що Легрейд здобув свою другу медаль ЧС-2023. Стурла допоміг збірній Норвегії здобути перемогу у змішаній естафеті. Україна, за яку виступав Підручний, посіла лише 10-те місце.

Відзначимо, що норвезькі біатлоністи вже не вперше підтримують українських суперників. На їх амуніції присутня синьо-жовта символіка, вони не бояться публічно засуджувати російську агресію та виступають проти повернення росіян на міжнародні змагання.