Світоліна: Він перевершив усі очікування

Колишня перша ракетка України розповіла, хто став для неї прикладом незламності та мужності. Еліна Світоліна в інтерв'ю зізналась, що Володимир Зеленський вселив у неї надію на перемогу країни у війні проти Росії. Президент України перевершив усі очікування.

Варто прочитати Зроблю все, що в моїх силах, щоб допомогти Україні виграти найважливішу битву, – Світоліна

Це була честь, я нервувала так, як ніколи раніше. Навіть коли я дійшла до півфіналу Вімблдону, я не так нервувала. Президент Зеленський вселив у мене надію: ми зможемо перемогти у цій війні і рухатимемося вперед. Він є прикладом для всього українського народу. Він перевершив усі очікування,
– заявила Світоліна.

Тенісистка розповіла про своїх друзів, які повернулись із-за кордону, щоб боронити Україну від ворога. Друга амбасадорка відзначила, що платформа UNITED24 буде допомагати українському народу, який страждає від російської агресії.

Багато моїх друзів повернулися в Україну і стали на її захист. Страждає багато людей, тому UNITED24 може допомогти всім українцям, військовим та дітям. Це маленька піщинка, яка, я сподіваюся, згодом може щось змінити,
– додала друга ракетка України.

  • Нагадаємо, що першим амбасадором UNITED24 став колишній наставник збірної України Андрій Шевченко. Тренер у компанії Світоліної відвідали аукціон у Лондоні, де зібрали один мільйон доларів для України.
  • Раніше українська тенісистка, яка через вагітність пропускає сезон, запевнила, що зробить усе можливе, щоб якнайбільше допомогти українцям.