Весілля Світоліної та Монфіса

3 квітня Гаель Монфіс зробив пропозицію одруження Еліні Світоліній. Українська тенісистка відповіла згодою. Тепер пара готується до весілля.

До теми Світоліна отримала розкішний подарунок від Монфіса після обручки за 700 тисяч євро: фото

Пара поставила хештег до світлин – #18 липня. Тому фанати сприйняли це як натяк на дату весілля. Однак Еліна розставила усі крапки над "і". Українка зізналась, що 18 означає у сумі улюблені цифри її та Гаеля – 3 та 15 відповідно. Чи будуть тенісисти робити святкування саме цього числа наразі невідомо. Усе залежить від карантинних обмежень у тому місці, де буде весілля, яке Еліна впевнено приховує.

26-річна спортсменка розповіла, що не збирається змінювати прізвище у тенісному турі WTA. Авторитет та прихильність серед вболівальників з усього світу Еліна заробила якраз під прізвищем Світоліна, тому немає сенсу змінювати прізвище.

У тенісному турі я точно залишуся Світоліною. А ось в житті? Гаель наполягає, але ми ще побачимо,
– сказала українка.

Про спільний виступ на корті

Можливо, що ми зможемо побачити Світоліну та Монфіса в одній команді у міксті: "Що ж стосується спільних виступів у міксті, то ми думали про це. Однак Гаель мріє, що будуть два прізвища Монфіс, а я все ж так не вважаю, оскільки я Світоліна".

Неймовірна історія кохання Світоліної та Монфіса