Українська тенісистка Еліна Світоліна шокувала своїх прихильників такою заявою. Спортсменка розповіла про це у сторіс та зазначила, що їх вже колишня пара ніяк не буде коментувати спільне рішення.

Цікаво Світоліна попри поразку на Australian Open встановила історичне досягнення

Несподіване розірвання стосунків

Ніхто не очікував такого повороту подій. Тенісисти підтримували одне одного з трибун Australian Open, а Еліна навіть зворушливо підтримала француза після його чергової поразки від фіна Еміля Руусувуора. Монфіс був же помічений на матчі українки разом з її командою. Тому нічого не віщувало такого рішення.

Всім привіт. Ми з Монфісом вирішили зробити перерву в стосунках. Рішення було неймовірно складним, адже у нас ще збереглася любов один до одного, але… Просто два кращих друга зрозуміли, що потрібно розійтися і допомогти один одному жити максимально радісним і повним життям. Більше ніяких коментарів ми давати не будемо і заздалегідь дякуємо за повагу до особистого життя. Еліна і Гаель,
– йдеться у заяві.

Що відомо про пару Світоліної та Монфіса: коротко

26-річна одеситка розпочала свої стосунки із титулованим тенісистом з Франції Гаелем Монфісом приблизно у січні 2019 року. Спортсмени навіть створили свою спільну сторінку в інстаграмі, де викладали кумедні відео та фото. Такі відносити допомогли Еліні відкритись для суспільства.

У червні 2019 року іноземні ЗМІ повідомляли, що пара розійшлася. За час стосунків українська тенісистка вже встигла показати Монфісу Україну. Француз вже встиг навіть покуштувати український борщ.


Офіційна заява Еліни Світоліної / Скриншот з instagram.com/elisvitolina