Українська тенісистка вирішила трохи поспілкуватись із своїми прихильниками та залишила віконце у своїх сторіс, де усі охочі могли б поставити свої запитання. На деякі із них Еліна вже дала відповідь.

Оце так Марта Костюк зі своїм обранцем відсвяткували весілля на Кіпрі: святкові фото

Світоліна: Нарешті я отримала зелене світло від лікарів

Найбільше фанів українки цікавить, коли вони знову зможуть насолоджуватись її грою на корті. Світоліна анонсувала свій камбек до змагань, якого так очікують її прихильники.

Нарешті я отримала зелене світло від лікарів, щоб почати тренуватись дуже скоро. Коли повернусь на корт? Через кілька тижнів,
– відповіла Еліна.

Відзначимо, що Еліна дала собі час на відпочинок, аби відновитись та провести час із родиною. Після чого тенісистка виклала світлину з ортезом, яка неабияк схвилювала її уболівальників.

Його українка вже носила після зняття з турніру у Цинциннаті, де повинна була зіграти проти 33-річної данської суперниці Каролін Возняцкі.

Це буде вже не перше повернення Світоліної до Туру. Вперше вона пропустила тривалий час через найщасливішу подію у житті кожної жінки – вагітність. У жовтні 2022-го в лавах підтримки Еліни відбулось поповнення. На свій народилась її маленька донечка Скай.

Однак повернення Світоліної на корт після вагітності було дивовижним. Суперниці українки зізнались, що Еліна стала для них прикладом, як можна так класно повернутись на корт після такої події та ще й поєднувати теніс із материнством.