Нідерландському спеціалісту приписували конфлікт із лідерами команди через авторитарний стиль. Його місце згодом зайняв Даріо Срна, але з приставкою "виконувач обов'язків".

Читайте також "Має бути кращий за мене": Срна розповів про наступного тренера Шахтаря та довіру від Ахметова

Судаков порівняв Пушича та ван Леувена

Легенда клубу провів один матч на чолі команди, після чого Шахтар оголосив ім'я нового тренера на постійній основі. Ним став боснієць Маріно Пушич, який до останнього моменту працював у тренерському штабі Феєнорда.

Емоціями від даного призначення поділився Георгій Судаков, у якого також за чутками був конфлікт із Патріком ван Леувеном. Його коментар тільки підтверджує, що нідерландець так і не зміг адаптуватися у Шахтарі й команда не сприймала його ідеї.

Емоції від нового тренера позитивні, всі були вражені. Це хороша та позитивна людина. По тих ідеях, які він нам дав за 15 хвилин, ми зрозуміли його стиль футболу. За 15 хвилин зрозуміли більше, ніж за 3 місяці до цього. Сподіваюся, що попереду у нас дуже хороший шлях. Віримо в це. З боку футболістів є повна довіра до нового тренера. Сподіваюся, ми досягнемо з ним успіху,
– сказав Судаков.

Зазначимо, що дебютним матчем для Маріно Пушича стане поєдинок у Лізі чемпіонів проти Барселони на виїзді вже на наступний день після призначення. Гра відбудеться 25 жовтня о 19:45. На сайті 24 Каналу буде доступна текстова трансляція матчу.