Підручний: І все одно його бачили відразу у першій команді

Капітан чоловічої команди Дмитро Підручний розповів історію, яка відбулась два роки тому. Федерація біатлону України хотіла поповнити свій склад російським біатлоністом, який був гірший, ніж корінних українських.

Цікаво прочитати Бринзак забрав премію в української біатлоністки через надмірну вагу

Підручний не став називати прізвище цього біатлоніста, але зазначив, що декілька контрольних гонок він таки провів у розташуванні збірної України. Цей "шлак", який поступався навіть найслабшим юніорам, федерація бачила навіть в основній команді.

На щастя, чи то його ФБУ забракувало, чи то сам біатлоніст відмовився від переходу, але його більше не бачити у синьо-жовтій команді.

Два роки тому до нас приїжджав один спортсмен. Не буду називати його прізвище. Його вважали молодим і перспективним, хоча ми з ним однолітки. Він біг декілька контрольних гонок з нами. Щоб ви розуміли, він програвав одному з наших найслабших юніорів по 15 – 20 секунд на двох кілометрах. І все одно його бачили відразу у першій команді. Не знаю, кому вистачило розуму його не взяти – ФБУ чи йому самому поїхати і не повернутися. Маю надію, що все-таки наше керівництво від нього відмовилось,
– розповів Підручний.

Нагадаємо, що навколо президента ФБУ Володимира Бринзака та натуралізованих біатлоністок виник скандал. Очільник федерації начебто особисто допоміг спортсменкам виїхати у Росію на початку війни.

Після чого Бринзак заявив, що більше не буде балотуватись на посаду президента федерації. За те серед претендентів буде Підручний.