Про це в коментарі телеканалам "Футбол 1/2/3" розповів генеральний секретар Української асоціації футболу Юрій Запісоцький.

За його словами, у нашого боку на організацію такої збірної було всього 24 години, що зробило виконання цієї вимоги неможливим і призвело до технічної поразки.

Дивіться також Шевченко вперше публічно прокоментував технічну поразку збірній України

"100% команда повинна була прибути з України, не контактувати зі складом, який був на той час в Люцерні, але, оскільки протокол УЄФА по матчах на виїзді дуже жорсткий, забезпечити це було неможливо. З точки зору того, що потрібно було здати тести, пройти кілька процедур, забезпечити чартер, перетин кордону і так далі. Це все було неможливо зробити за 24 години. Якби ми мали 48 годин, ми б впоралися", – розповів Запісоцький.

Технічна поразка збірної України: коротко

  • Матч Швейцарія – Україна повинен був відбутися 17 листопада.
  • Гру скасували, адже в збірній України виявили спалах коронавірусу. Швейцарський лікар відправив всю команду на карантин.
  • Збірна України намагалася провести цей матч на наступний день. Українці намагалися скористатися тим фактом, що в них було 13 гравців, в яких тести на коронавірус були негативними. Однак гра так і не відбулася.
  • В УЄФА прийняли рішення зарахувати збірній України технічну поразку за цей матч.