Своїми думками Андрій Шевченко поділився під час включення в програмі "Свобода Савіка Шустера", повідомляє 24 канал.

"Дуже тяжко. Є таке розуміння, як фейр-плей. Футбольний матч має відбутися на футбольному полі. Те рішення – я не збираюся коментувати, правильно чи не правильно. Як гравець і тренер, я вважаю, що такі матчі мають відбутися на футбольному полі. Збірна України була готова до цього матчу. У нас були негативні тести у більшості гравців", – заявив Шевченко.

Більше головний тренер збірної про цей матч нічого не сказав.

До теми Збірна України потрапила у другий кошик під час жеребкування ЧС-2022: ймовірні суперники

Технічна поразка збірній України за скасований матч проти Швейцарії

  • Збірна України 17 листопада мала зіграти матч Ліги націй проти Швейцарії. Важливість цього матчу була в тому, що в цій грі мала визначитися команда, яка покине елітний дивізіон Ліги націй. Швейцарцям треба було лише перемагати, українців влаштовувала як перемога, так і нічия.
  • Перед цим матчем у збірній України виявили спалах коронавірусу. Тож після прибуття до Швейцарії українці здали ще один тест, який підтвердив нові випадки зараження в команді. Однак позитивний тест отримали й Сергій Кривцов та Жуніор Мораес, які свого часу вже перехворіли.
  • Головний лікар кантону Люцерн прийняв рішення відправити збірну України на карантин. Відтак матч 17 листопада не відбувся.
  • Не відбувся матч і 18 листопада. Українці висловлювали побажання зіграти цей матч тими гравцями, які отримали негативний результат тесту.
  • Рішення щодо результату цього матчу приймали в УЄФА. Там вирішили зарахувати збірній України технічну поразку. Відтак Україна вилітає з Ліги A.