В інтерв'ю для 24 каналу тенісист Сергій Стаховський розкритикував Усика та його менеджмент за проведення реваншу у Саудівській Аравії. Ця країна не засудила російську агресію проти України.

До теми Тренер Джошуа відверто розповів, що надломило психологію Ентоні перед реваншем із Усиком

Українці дивитимуться бій безкоштовно

Згодом Усик викупив права на трансляцію реваншу, щоб українці змогли переглянути її безкоштовно. За словами тенісиста, добре, що бій можна переглянути безкоштовно в Україні, оскільки з'явиться реклама і можливість заробити гроші. Проте це все одно бій на території держави, яка пасивно підтримує росію.

Якщо проводити бій у Польщі, то приходять десятки тисяч українців і поляків. За це ти отримуєш гроші. А ти проводиш бій в Саудівській Аравії, яка не є дружньою до України,
– сказав Стаховський.

Треба діяти послідовно

Боксер Усик до повномасштабного вторгнення заявляв, що "українці та росіяни – брати". Проте після він записався до тероборони. Стаховський вважає, що після 24 лютого кожен зробив свій вибір, але діяти треба послідовно.

"Усик битиметься в Саудівській Аравії. Ця країна хоч одну санкцію проти Росії запровадила? Я, коли побачив, що вони будуть в Саудівській Аравії, сказав, що це просто знущання. Якщо не вистачає інтелекту людям, то біля них мають бути ті, в кого цього інтелекту вистачає. Але не в цьому випадку", – заявив тенісист.

Зверніть увагу – повне інтерв'ю з Сергієм Стаховським: дивіться відео