Гарсія: Мабуть, він думав, що це кінець кар'єри чи щось таке

47-річний американський наставник розповів про психологічний стан Ентоні Джошуа напередодні другої зустрічі з Олександром Усиком. Роберт Гарсія впевнений, що поразки проти Енді Руїса та українського боксера надломила психологію британця.

Варто побачити У вуличному стилі: ефектне промо реваншу Усик – Джошуа

На думку нового тренер Джошуа, після цих фіаско Ентоні міг роздумувати над закінченням кар'єри.

Багато боксерів після поразок можуть думати, що вони й уявити не могли, що програють. Як, мабуть, трапилося з Ентоні після Енді Руїса. Ці дві поразки від Руїса та Усика вплинули на Джошуа. Мабуть, він думав, що це кінець кар'єри чи щось таке,
– відповів тренер суперника Усика.

Гарсія розповів, що підготовка до реваншу проти Усика була змінена, як і психологічні моменти. Тому у другому поєдинку слід очікувати іншого та оновленого Джошуа.

"Але найважливіше, що вони вплинули на рішення боксера змінити підготовку. Нам потрібно було змінити цей настрій, ці думки, мовляв, можливо, я не настільки потужний для надважкої ваги. І перед боєм з Усиком ми багато що змінили – і в підготовці, і в психології", – сказав Гарсія.

Джошуа розпочав співпрацю з Гарсією після болючої поразки від Усика, яка була у вересні 2021 року.

Усик – Джошуа: головне про реванш

  • Бій Усик – Джошуа 2 відбудеться 20 серпня у Джидді, Саудівської Аравії. Реванш прийматиме 40-тисячна арена.
  • Ентоні спробує повернути собі втрачені титули.
  • Після поєдинку Усик повернеться в Україну, яка продовжує страждати від російської агресії.
  • Український боксер зробив презент усім землякам. Олександр за власні кошти викупив права на трансляцію свого реваншу з Джошуа.
  • Усик не робив змін на тренерському містку. Олександр продовжує працювати з Анатолієм Ломаченком, батьком Василя Ломаченка.