Доля секунди до "бронзи"

25-річна українка могла вперше після успіху на Олімпіади підійнятись на п'єдестал. Але стала четвертою у спринті, у якому в Токіо взяла олімпійське "срібло".

Мотиваційне інтерв'ю Незламна: ексклюзив із срібною призеркою Паралімпіади з фехтування Наталією Морквич

Олена Старікова потрапила у півфінал, де на неї чекала серйозна суперниця – німкеня Лея Софі Фрідріх. Цікаво, що саме цю велогонщицю Олена здолала у чвертьфіналі Олімпіади-2020.

Цього разу німкеня взяла реванш. Перший заїзд був за українкою, але у двох наступних Фрідріх святкувала успіх. Старікова потрапила у бронзові заїзди. Її суперницею у боротьбі за третє місце стала представниця Франції Матільда Грос.

На жаль, два заїзди були на користь француженки. Олені не вистачило до перемоги якихось 0,040 та 0,045 секунди відповідно.

• На шляху до бронзових заїздів українка була швидшою за спортсменок із Чехії та Великої Британії.
  • У Швейцарії Олена захищатиме титул чемпіонки Європи у кейріні.

На цьому чемпіонаті Європи у Швейцарії виступає ще одна львівська велогонщиця Тетяна Клімченко. У фіналі скретч-гонки вона стала 14-ю із 19-ти учасниць.