Терлюга: Забираєте життя та майбутнє наших дітей

Титулована каратистка запевнила абсолютно ніхто в Україні не забуде до кінця свого життя про війну проти Росії. Анжеліка Терлюга зауважила, що потрібно робити усе можливе, щоб не допустити загибелі людей знову.

Читайте також Відмовилась судити турнір ворогів: в окупованій Новій Каховці викрали українську арбітриню

Свою думку про жалюгідний парад до "дня перемоги" у Москві спортсменка виклала у сторіс в інстаграмі. Терлюга додала, що обов'язково розповість своїм майбутнім дітям, який ворог хотів знищити їх батьків.

Справжні нацисти – росіяни. Важливо не просто пам'ятати про перемогу та влаштовувати щорічний парад, важливо шанувати та не допустити загибелі людей знову! А ви, жалюгідні виродки, прикриваючись своєю овечою пропагандою, вбиваєте мирних людей, гвалтуєте, крадете, знищуєте... забираєте життя та майбутнє наших дітей. Ми ніколи не забудемо цю війну і не пробачимо!,
– написала Терлюга.

"Мій улюблений дідусь згадував Другу світову та Голодомор до кінця своїх днів...розповідав страшні історії. От і я буду до кінця своїх днів пам'ятати про все і мої діти знатимуть, хто хотів знищити їхніх батьків!", – додала олімпійська призерка.

Останнім часом Одеса, рідне місто каратистки, все більше страждає від агресії Росії. 9 травня по курортному місту завдали 7 ракетних ударів. На жаль, одна людина загинула, а 5 ще поранено. Ворожі ракети потрапили у великий торговий центр та склад готової продукції широкого споживання.

  • Терлюга під час перших обстрілів була у рідній Одесі, але згодом виїхала за кордон, щоб приносити Україні перемоги на спортивному фронті.
  • Перед поїздкою у Португалію Анжеліка перемогла на чемпіонаті Франції. А вже на Прем'єр-лізі здобула "золото" у ваговій категорії до 55 кілограмів.
  • Усі зароблені призові Терлюга обіцяла віддати на потреби українців, які постраждали від війни.
  • Ще раніше каратистка прокоментувала обстріл рідного міста, який став якраз за день до фіналу її змагань.