Берінчик перевиконав вимоги щодо обов'язкового претендента

Красюк пояснив, що на шанси Берінчика стати обов'язковим претендентом вплине його наступний бій проти Хосе Санчеса. Українцю слід перемогти та покращити позицію у рейтингу WBO.

Дізнайтесь більше Український боксер Денис Берінчик офіційно отримав наступного суперника: дата бою

Наразі обов'язковий претендент за версією IBF австралієць Джордж Камбосоc очолює рейтинг WBO. Другий номер рейтингу – це Василь Ломаченко і тільки третім йде Берінчик.

Саме Камбосос проведе бій з Теофімо Лопесом – чемпіоном світу за версіями WBC, WBA, WBO, IBF.

Після того, як Берінчик проведе поєдинок, а він вдруге проведе бій проти боксера з рейтингом, він автоматично по всіх можливих правил тричі перевиконав всі вимоги щодо обов'язкового претендента. І далі його статус обов'язкового претендента є справою часу,
– розповів Красюк.

Що Берінчик може протиставити Лопесу?

Красюк заявив, що йому складно визначити шанси Берінчика у поєдинку з Лопесом. Як приклад він навів бій Ломаченка проти Лопеса, в якому українець несподівано програв.

До теми Українець Берінчик розповів, коли проведе бій з Теофімо Лопесом

Втім, Красюк вважає, що Дениса не варто списувати з рахунків, адже він срібний призер Олімпіади-2012, має серйозний досвід та хорошу боксерську школу.

Все те, що може протиставити адекватний суперник – мабуть, те, що не зміг зробити Ломаченко, зможе протиставити Берінчик. Дуже хотілося б, щоб ще один українець помстився за поразку свого олімпійського колеги і товариша по олімпійській збірній,
– резюмував Красюк.