Будемо готуватися, щоб вибити весь мозок йому

32-річний Берінчик заявив, що не обирав Хосе Санчеса як свого наступного суперника. За словами українця, WBO призначила Санчеса претендентом на його титул інтернаціонального чемпіона.

До теми Український боксер Денис Берінчик офіційно отримав наступного суперника: дата бою

Срібний призер Олімпіади-2012 заявив, що спробує нокаутувати Санчеса до 10 раунду.

Будемо готуватися, щоб виходити на бій у 100% готовності, щоб вибити весь мозок йому. Щоб він поїхав у своє Чилі і привіз кілька гематом, синяків, і відбиту голову,
– сказав Денис.

Бій з Лопесом відбудеться у 2022 році

Разом з тим, Денис не став розповідати про свої плани на 2021 рік. Він заявив, що це питання слід адресувати його промоутеру Олександру Красюку з K2 Promotions Ukraine.

"Ці питання треба задавати моєму промоутеру. Незрозуміло, чи буде реванш у Василя Ломаченка з Теофімо Лопесом. Там ще є такий Джордж Камбосос з Австралії, він – офіційний претендент на титул IBF. Я у черзі, як і всі світові боксери", – сказав Денис.

Дивіться також Як Денис Берінчик готується до чемпіонського бою: відео

Берінчик сподівається, що отримає бій з непереможним Теофімо Лопесом у 2022 році.

Я думаю, що бій із Теофімо Лопесом відбудеться у 2022 році. Оскільки він є абсолютним чемпіоном світу, у нього є час відстоювати пояси з ким він хоче і як. А я поки що неофіційний претендент. Поки що не призначено бій, щоб я став офіційним претендентом. Я поки 3-й номер у рейтингу WBO і думаю, що у 2022 році відбудеться бій з Лопесом,
– резюмував боксер.

  • Поєдинок Дениса Берінчика проти Хосе Санчеса відбудеться 21 березня у Броварах. Денис вп'яте буде захищати титул інтернаціонального чемпіона WBO.
  • В активі Санчеса 19 поєдинків, в яких він здобув 18 перемог та зазнав однієї поразки. На рахунку чилійця 7 перемог нокаутом. Санчес – чемпіон WBO у Латинській Америці.