Бельгійці позбулись українця

Епопея з переходом правого вінгера у Шахтар закінчилась. До кінця червня 2027 року Мар'ян Швед буде грати у донецькому клубі.

До теми Мар'ян Швед став гравцем Шахтаря

Стало відомо, скільки "гірники" заплатили бельгійському Мехелену за вихованця львівських Карпат. Трансфер обійшовся донеччанам в один мільйон євро.

Цей перехід є вигідним для бельгійців. На офіційному сайті Мехелена йде мова про те, що клуб отримає відсоток від перепродажу Шведа.

Швед знову попрацює під керівництвом Ігоря Йовічевіча. Футболіст працював із наставником у львівських Карпатах.

Дебютувати у новій команді Мар'ян може вже 2 вересня у виїзному матчі третього туру УПЛ проти Руха. Футболіст приїде у рідний Львів.

Швед повернувся в УПЛ

  • Мар'ян Швед є вихованцем Карпат, який у 2015-му став гравцем Севільї, але не зміг зарекомендувати себе у другій команді. Тому повернувся у Львів.
  • Після двох років вдруге покинув "левів" та відправився у Шотландію, де став гравцем Селтіка. Але і там Шведу не вдалось себе проявити. Через що Швед приїхав у Карпати, але тепер вже на правах оренди.
  • У серпні 2020-го був орендований Мехеленом, а вже у липні 2021-го підписав повноцінний контракт із бельгійським клубом.
  • У новому сезоні встиг провести за Мехелен три матчі, у яких не запам'ятався результативними діями.
  • Футболіст бойкотував поєдинок бельгійського клубу, завершуючи перемовини з Шахтарем. Перші чутки про перехід до "гірників" були ще наприкінці червня. Тоді Швед кумедно прокоментував таку інформацію.