Готовий на все, щоб перебратись до "гірників"

29 червня ледь не усі українські ЗМІ підхопили інформацію про можливий трансфер Мар'яна Шведа у Шахтар. Начебто у цьому придбанні зацікавлений хорватський наставник Ігор Йовічевіч, який претендує на посаду головного тренера "гірників".

До теми Шахтар може повернути в УПЛ вихованця Карпат: все залежить від нового тренера

Йовічевіч добре знайомий із Шведом за виступами у львівських Карпатах. Хорватський спеціаліст хоче знову попрацювати з талановитим вінгером.

Мар'ян ж кумедно відреагував на такі чутки. З гумором у 24-річного футболіста все у порядку. Швед готовий приїхати у Шахтар навіть на велосипеді, якщо ця інформація є правдивою, та скинув фото прогулянки на цьому двоколісному транспорті.

Якщо це правда – завтра їду, на ровер,
– відповів Швед.


Швед готовий на все заради Шахтаря / Фото з Брутального футболу

Поки що Шахтар офіційно не оголосив про призначення Йовічевіча. Але все більше інформації та коментарів з'являються навколо цього переходу.

Що відомо про кар'єру Мар'яна Шведа

  • Вихованець львівського футболу, який із 2015 року почав виступати за головну команду Карпат. Швед став не лише стабільним гравцем основи, а й лідером команди.
  • Чудова гра у зелено-білій футболці привернула увагу іспанської Севільї, куди Мар'ян перебрався у 2016-му.
  • Однак зарекомендувати себе там не зумів та повернувся у Львів. За "левів" виступав ще два роки та знову помандрував за кордон. Цього разу Шведа підписав шотландський Селтік.
  • Там теж не заграв та був орендований Мехеленом. Згодом став повноцінним гравцем бельгійського клубу.
  • У сезоні-2021/2022 відіграв 35 поєдинків, у яких забив 3 голи та зробив 3 асисти.