Мар'ян Швед перейшов до Шахтаря бельгійського Мехелена. У скільки обійшовся трансфер – не вказано. 25-річний футболіст підписав з "гірниками" контракт на 5 років. І виступатиме за команду під номером "9".

Водночас "Станемо чемпіонами разом": Динамо офіційно підписало Кабаєва

Варто відзначити, що Мар'ян Швед є вихованцем львівських Карпат. І за головну команду дебютував у 17 років, коли "зелено-білих" очолював Ігор Йовічевич. Саме він тепер є тренером Шахтаря.

У 2015 році Швед перебрався до іспанської Севільї, але виступав там за юнацьку та молодіжні команди. У 2017 році він повернувся в Карпати, і за півтора сезону провів 43 матчі, в яких забив 21 гол.

У 2019 році Швед перейшов до шотландського Селтіка. Саме ця команда – суперник Шахтаря на груповому етапі Ліги чемпіонів цього сезону. Але закріпитися в складі цього клубу українцю не вдалося, хоча він і відзначився забитим голом. Тож його відправили спочатку в оренду в бельгійський Мехелен. Там він зумів себе проявити, і керівництво клубу викупило його контракт.

Від 2015 року грав за юнацькі та молодіжну збірні України. У листопаді 2018 року дебютував у складі національної збірної України, за яку на сьогодні провів 2 матчі.