Вже на старті поєдинку Порту швидко вдалось повести у рахунку. Свій перший гол у зустрічі забив Галену, який став справжнім злим генієм для "кротів", пише 24 Канал.

Варте прочитати Мої гравці зробили усе можливе, – Пушич прокоментував поразку Шахтаря у гольовій феєрії з Порту

"Новий" Шева, а, можливо, навіть кращий

Перевага "драконів" у рахунку протрималась 20 хвилин. У середині тайму Шахтар зрівняв цифри на табло 1:1. Зубков прострілив на Сікана, якому нічого не залишалось, як забити у вже майже незахищені ворота. Спершу суддя не зарахував гол "кротів" через офсайд, але вже через декілька секунд, після наради із асистентом за системою ВАР, змінив своє рішення, вказав на центр поля.

Футболісти та тренерська лавка Порту дуже емоційно відреагувала на таке рішення головного арбітра. Але це не змінило вдруге його рішення.

Сікан забив свій четвертий гол у цьогорічному розіграші групового раунду Ліги чемпіонів-2023/2024. 22-річний нападник взяв участь в усіх шести турах, у яких він також віддав один асист.

Данило став перши українським футболістом, який із сезону-2005/2006 забив таку кількість голів у Лізі чемпіонів. Раніше це досягнення здобув лише Андрій Шевченко, який ще тоді виступав у футболці Мілана. Тоді володар "Золотого м'яча" наколотив у сезоні ЛЧ 9 голів та зробив 3 результативні передачі у 9-ти зіграних поєдинках.

До слова, поєдинок ЛЧ Порту – Шахтар закінчився перемогою "драконів" 5:3.

Нагадаємо, що на весні Сікан матиме шанс продовжити забивати за Шахтар вже у плей-оф Ліги Європи.