Швед вперше зіграв після моторошного зіткнення та травми

8 січня 2022, 14:01

Правий вінгер із України Мар'ян Швед вперше вийшов на футбольне поле після травми. Українець зіграв у товариському матчі.

Перша поява на полі

Мехелен провів товариський спаринг проти Веена. Мар'ян Швед з'явився на футбольному полі, але не допоміг команді уникнути розгромної поразки.

Цікаво Миколенко може дебютувати за Евертон у Кубку Англії

Чотири м'ячі влетіли у ворота клубу, за який виступає українець. Натомість Мехелен відповів лише одним голом. У підсумку – 4:1 перемога Веена. Хоча Мехелен вже на 5-й хвилині першим відкрив рахунок у зустрічі.

Українець вийшов на футбольне поле на 68-й хвилині, а формат товариського матчу був цікавим – два тайми по 60 хвилин.

Жахливе зіткнення Мар'яна Шведа

• Український футболіст отримав травму у жахливому епізоді під час чвертьфіналу Кубка Бельгії проти Ейпена. Швед вийшов на поле у другому таймі та відіграв лише п'ять хвилин.
  • Мар'ян зіткнувся з воротарем суперника, після чого Швед знепритомнів.
  • Після поєдинку у гравця Мехелена діагностували забій голови та ребер.
  • Його команда зазнала поразки з рахунком 1:3.
До слова. Перший офіційний матч після пошкодження Швед може провести 15 січня. У цей день Мехелен на виїзді зіграє проти Левена у чемпіонаті Бельгії. У сезоні-2021/2022 Швед відіграв 18 матчів, у яких забив 2 голи та зробив один асист.