Шевченко: Віримо, що дуже скоро зберемося вдома у рідному Києві

Екснаставник української збірної зачарував усіх сімейною світлиною з рідними, які подолали складну дорогу до Італії. Рідні Шевченка зустріли війну у столиці України.

Варто побачити Шевченко зробив асист у благодійному матчі зірок на підтримку України: результативне відео

На жаль, родина не могла раніше возз'єднатись через двох собак, яких не пускали у Велику Британію. Володар "Золотого м'яча" зворушливо додав, що вірить у те, що незабаром усі сім'я сяде за стіл у рідному Києві.

Нарешті зустрілися з родиною. Мама з сестрою місяць з початку війни залишалися в Києві. І потім подолали довгий і складний шлях до Італії (бо в Британію не пускали з собаками, а їх у нас дві. Щасливий їх обійняти! Віримо, що дуже скоро зберемося вдома у рідному Києві,
– підписав фото наставник.


Шевченко зустрівся з родиною / Фото з інстаграму наставника

Безперервна допомога Україні від Андрія Шевченка

  • З першого дня війни Андрій Шевченко активно включився у волонтерство. Колишній наставник "синьо-жовтих" разом із українським футболістом Манчестер Сіті Олександром Зінченком займались формуванням гуманітарної допомоги, яку надсилали в Україну.
  • Дім тренера став прихистком для біженців, які вимушено через війну покинули рідні домівки.
  • Шевченко відвідує благодійні вечори та зіграв у матчі, який організував колишній нападник Барселони Самуель Ето'О. Камерунець сам зголосився допомогти Україні. Виручені кошти передадуть на потреби українських переселенців.
  • Володар "Золотого м'яча" у червня зіграє за збірну світу, де теж будуть збирати гроші на потреби українського народу.
  • Нещодавно колишній футболіст надіслав в Україну величезну партію медикаментів на суму 400 тисяч євро.
  • Андрій Шевченко став першим амбасадором UNITED 24.
  • Колишній наставник головної команди країни закликав світову спільноту відреагувати діями на звірські дії окупантів у блокадному Маріуполі. Шевченко привітав Kalush Orchestra з перемогою на Євробаченні-2022 та подякував хлопцям за заклик до світової спільноти.