Шевченко про благодійну акцію посольства України у Великій Британії

У п'ятницю, 5 травня, посольство України у Великій Британії організувало акцію "Смілива Україна" зі збору коштів для допомоги Україні. Екстренера національної команди запросили відвідати захід.

Читайте також Шевченко зіграє за збірну світу у благодійному матчі на підтримку України

На заході також був присутнім прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. За його словами, британець висловив свою промову на підтримку України.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон який взяв участь у заході та виголосив свою промову, щоб підтримати Україну та продовжити співпрацю з президентом України Володимиром Зеленським, щоб досягти перемоги у цій страшній війні, допомогти Україні коштами та зробити все для перемоги та миру в Україні,
– зазначив Шевченко.

Також український тренер закликає світ допомагати Україні, аби наблизити перемогу.

  • Андрій Шевченко повернеться на футбольне поле заради своєї батьківщини. Він зіграє у благодійному матчі у складі збірної світу.
  • Поєдинок між збірною світу та збірною Англії запланований на 12 червня. Матч відбудеться у Лондоні.

Повний текст публікації

5 травня 2022 року, посольство України у Великобританії організувало акцію "Смілива Україна" зі збору коштів для допомоги Україні. Дуже важливо бачити підтримку нашої країни по всьому світу. Хочу висловити велику подяку посольству України за запрошення.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон який взяв участь у заході та виголосив свою промову, щоб підтримати Україну та продовжити співпрацю з президентом України Володимиром Зеленським, щоб досягти перемоги у цій страшній війні, допомогти Україні коштами та зробити все для перемоги та миру в Україні.

Я хочу закликати всіх, продовжувати підтримувати Україну, адже люди гинуть і страждають кожного дня. Я щиро вірю, що всі дії призведуть до Перемоги України та принесуть мир і спокій у наше життя. Слава Україні!