Потужна допомога від Шевченка

45-річний український спеціаліст подав документи, запросивши у Лондон українські родини, які втратили власні домівки над головою через напад Росії. Андрій Шевченко дасть дах над головою одразу двом або трьом сім'ям.

Читайте також Українці скоріше помруть, але ніколи не будуть рабами, – білоруський тренер Львова Дулуб

У Великій Британії, щоб все оформити, треба підготувати певну низку документів та почекати. Тому я зі свого боку вже заповнив ці документи, я запросив дві родини, швидше за все, завтра чи післязавтра запрошуватиму третю,
– сказав Шевченко.

"Готовий прийняти у себе дві родини"

Колишній наставник збірної України розповів деталі погодження приїзду родин у Лондон. Вже відповідні представники визначатимуть родини, які переберуться у дім володаря "Золотого м'яча".

Я подав документи, що на цей час готовий прийняти у себе дві родини, тому що маю дві гостьові кімнати і за площею я можу це зробити. Я подаю документи, вони розглядають мої можливості й будуть визначатися, які сім'ї мені відправляти,
– додав український тренер.

  • Раніше наставник розповідав, що готовий у своєму домі прийняти декілька дітей.
  • Колишній тренер національної команди запустив акцію для підтримки України – Play Your Part for Ukraine. Мета якої зібрати кошти для допомоги дітям, жінкам і літнім людям, які тікають від війни, адже в багатьох містах немає їжі, води та ліків.