Один з найочікуваніших поєдинків 2023 року завершився поразкою Василя Ломаченка абсолютному чемпіону світу Девіну Хейні. 35-річний боксер з України вдруге втратив можливість стати найкращим у легкому дивізіоні.

Оце так Ломаченко обійнявся з російським боксером Ковальовим після поразки від Хейні: обурливе відео

Претендент для Ломи

Попри поразку, Ломаченко продемонстрував дуже конкурентний бокс. Багато експертів та фанатів впевнені, що перемогу здобув саме українець. Магія імені та колишні титули чемпіона світу у трьох вагових категоріях приваблюють топових боксерів провести бій з Ломаченком. Серед них опинився непереможений американець Шакур Стівенсон.

"Безстрашний", як називають Стівенсона, має намір свій наступний бій провести саме з українським боксером.

Я сподіваюся, що вже в наступному бою отримаю шанс зустрітися з Ломаченком. Цей хлопець ще не закінчив. Він явно не є старим, занедбаним бійцем. Я не хочу чекати ще рік, коли йому буде 36 або 37 років. Я волів би побитися з ним зараз відразу після Девіна,
– заявив Стівенсон.

Якщо Ломаченко не погодиться на бій з Шакуром, тоді американець готовий зустрітися з Джемейном Ортісом, якого Василь переміг в жовтні минулого року.

Якщо Лома буде наполягати, що йому потрібен проміжний бій, тоді я безумовно буду готовий розібратися з Ортісом. Я збираюся сильно побити цього хлопця. Він не розуміє, у що в'язався,
– сказав Стівенсон.

Що відомо про Шакура Стівенсона

  • Шакур Стівенсон у 2016 році здобув "срібло" Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.
  • У наступному році американець дебютував у професійному боксі.
  • "Безстрашний" володів поясами чемпіона світу за версіями WBC і WBO у другій напівлегкій вазі.
  • У 2022 році перейшов у легкий дивізіон, де планує для початку заволодіти поясом WBC.
  • Загалом Шакур Стівенсон здобув 20 перемог на профі-рингу, в тому числі 10 нокаутом.