Ломаченко на бій проти Ортіса вийшов у статусі фаворита. Це був рейтинговий бій, але його переможець міг розраховувати на бій проти Девіна Хейні, який є абсолютним чемпіоном світу в легкій вазі. Він, до слова, був на цьому поєдинку.

До теми Ломаченко – Ортіс: відео найкращих моментів бою

Бій Ломаченко – Ортіс тривав усі 12 раундів.

Ортіс виявився готовий до такого протистояння. Він не обрав тактику вичікування. Тож вже з перших раундів боксери почали активно обмінюватися ударами. Та в американця була своя "специфіка" – на останніх секундах раундів він активно йшов вперед, щоб перед суддями "забрати раунд" в їх записках.

Однак таке діяло лише до дев'ятого раунду. Далі Ломаченко показав, що він краще готовий до бою, в тому числі й фізично. Ортіс став все частіше пересуватися по рингу з опущеними руками. Окрім того, під лівим оком в нього був синець, який почав збільшуватися. Хоча і Ломаченко мав слід під правим оком ще з перших раундів.

Боксери так і не зуміли здобути дострокову перемогу в ринзі. Тому визначати переможця довелося суддям. Усі три судді віддали перемогу Ломаченку – 115:113, 116:112, 117:111.

Відео найкращих моментів бою Ломаченко – Ортіс