Загалом на зустрічі, яка відбудеться онлайн, будуть розглянуті три основні питання, повідомляє іспанське видання As.

  • перенесення Євро-2020 на 2021 рік
  • вибір формату на проведення єврокубків – Ліги чемпіонів та Ліги Європи цього сезону
  • порядок визначення чемпіонів країн, їх представників в єврокубках, а також команд, які будуть пониженні в класі.

Нагадаємо, в Лізі чемпіонів визначилися лише чотири з восьми учасників чвертьфіналу. Ще чотири матчі, які мали відбутися 17-18 березня, перенесли на невизначений час. Натомість усі матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи були перенесені.

До слова Коронавірус і спорт – скасовані і перенесені події в режимі онлайн

Щодо національних чемпіонатів, то в УЄФА схиляються до думки, щоб визнати чемпіоном ті команди, які зараз посідають перші місця. Та й загалом закінчити усі європейські чемпіонати за підсумками останнього зіграного туру цілком. І, відповідно, сформувати турнірну таблицю (а відтак і місця в єврокубках).

Якщо таке рішення буде прийнято, то чемпіоном України стане донецький "Шахтар". А срібні медалі та місце у кваліфікації Ліги чемпіонів отримає луганська "Зоря". Київське "Динамо" стане бронзовим призером і буде змушене виступати в Лізі Європи. Там же виступатимуть чернігівська "Десна" та "Олександрія". Вилетять з УПЛ львівські "Карпати".

Однак навряд чи таке рішення буде прийнято. Журналісти зазначають, що в УЄФА схиляються до думки про перенесення Євро-2020 на 2021 рік. Тоді влітку буде достатньо часу щоб дограти національні чемпіонати цілком та визначити чемпіонів країн та представників в єврокубках.

Читайте також: Перенесення Євро-2020: плюси та мінуси для збірної України