Севілья – Арсенал 1:2

Гол: Гудель, 59 – Мартінеллі, 45+4, Жезус, 52

Господарі поля в цьогорічному розіграші Ліги чемпіонів ще не перемагали, двічі зігравши внічию. Натомість "каноніри", які в першому турі розгромили ПСВ (4:0), в другому несподівано поступилися Лансу (1:2). Тож у звітному матчі суперники повинні були підтвердити свої амбіції на вихід з групи, пише 24 Канал.

Бомбардири Арсеналу в дії

Головний тренер Арсеналу Мікель Артета вирішив залишити на лаві запасних Олександра Зінченка, довіривши лівий фланг захисту японцю Томіясу.

Севілья на правах господаря більше ігрового часу володіла м'ячем. Проте в атаці гостріше діяли якраз "каноніри". Одна з таких разючих атак Арсеналу наприкінці першого тайму призвела до взяття воріт "червоно-білих". Бразилець Мартінеллі, отримавши пас від Жезуса, на швидкості обіграв голкіпера та легко відправив м'яч до сітки воріт. 0:1 – Севілья отримала гол в роздягальню.

Відео голу Мартінеллі

Початок другої половини матчу активніше провели підопічні Артети. На 52-й хвилині поєдинку форвард Арсеналу Габріель Жезус забив красень-гол у ворота Севільї. Бразилець розхитав на лівому фланзі захисників та закрутив м'яч у дальній кут воріт.

Відео голу Жузуса

Трохи заспокоївшись, Арсенал одразу отримав гол у відповідь. Під час розіграшу кутового центрбек Севільї Гудель скористався своїм шансом. 1:2 – у господарів з'явилась надія на порятунок.

Відео голу Гуделя

Прекрасний момент зрівняти рахунок втратив на 64-й хвилині Маріано Діас, який перевірив на міцність поперечину воріт Арсеналу.

У підсумку гра завершилася перемогою Арсеналу з рахунком 2:1. Український захисник "канонірів" Олександр Зінченко провів гру в запасі.

• Після трьох зіграних матчів команда Артети очолила групу В. Арсенал набрав 6 очок.
  • Севілья погіршила свої шанси на вихід з групи. У "червоно-білих" лише 2 бали в активі та третє місце в квартеті.